Image

en yakın oto tamircisi

Skoda’nızın ilk günkü gibi kalması için periyodik bakımını aksatmamalısınız. Düzenli olarak yapılmış bakım hem aracınızın değerinin korunmasını sağlar hem de durduk yere çıkacak masrafları engeller.
Aracınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilmek için periyodik bakımlarınızı önerilen aralıklarla yetkili servislerde yaptırmanızı öneriyoruz.en yakın oto tamircisi Skoda’nın önerisine göre her 10.000 veya 15.000 km’de aracınızın bakımlarını yaptırmalısınız.
Skoda aracınıza özel periyodik bakım, check-up, süspansiyon ve debriyaj testi, elektrik aksam kontrolü, akü, filtre ve yağ değişimi gibi işlemlerinizi firmamızdan hizmet alarak yaptırabilirsiniz.en yakın oto tamircisi Farklı model binek ve ticari Skoda araçlarınız için işinde uzman ustalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. İnternet sitemizden veya arayarak randevu alabilir ve bakım fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Periyodik Bakım: Skoda marka araçlara özel orijinal veya eşdeğer parçalar kullanılarak yapılır. Aracınızın ne durumda olduğunu öğrenmeniz için aracınızın yağı, filtreleri, elektrik sistemi kontrol edilir. Ayrıca güvenli sürüş için fren ve amortisörler de kontrol edilir. Yapılan incelemeler sonucunda çıkan sorunlar size bildirilir ve isteğinize göre aracınıza bakım yapılır.en yakın oto tamircisi Ayrıca yapılan kontrollerde akü, klima ve farlarda mutlaka kontrol edilir.
Mekanik Tamirat: Yürüyen aksam, amortisör, şanzıman, elektik sistemleri arıza tespiti gibi aracınızın mekanik tüm kontrollerini sağlıyoruz.
Fren Sistemi: Güvenli bir sürüşün en önemli unsurlarından olan fren sisteminiz deneyimli ustalarımız tarafından kontrol edilir. Fren hidrolik seviyesi, kaçaklar, fren hortumları, diskleri ve balataları detaylı bir şekilde incelenir.
Yaz Kış Bakımı: Aracınızın hem yaza hem de kışa özel olarak hazır olmasını istiyorsanız servisimizde yazlık ve kışlık bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.en yakın oto tamircisi
Şanzıman Kontrolü: Otomatik DSG ve manuel şanzımanların, mekatronik, elektronik arızlarının çözülmesi için servisimize gelebilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak yapılması gerek şanzıman bakımlarını da servisimizde yaptırabilirsiniz.

Bakım Fiyatları

Skoda araç tamir bakım servisi olarak periyodik bakım ve ücretlerini öğrenmek, randevu almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, bakım setleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Skoda grubu binek ve ticari tüm araçlarınızın motor, mekanik, kaporta, elektronik ve yedek parça ihtiyaçları ve bakımları için uzman ekibimizle sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.